Informacje PDF Drukuj Email

Agro Beskidy jest serwisem agroturystycznym. W naszym serwisie znajdują się tylko kwatery agroturystyczne. Właścicielem serwisu jest firma E-LIME.

Naszym celem jest stworzenie profesjonalnej strony internetowej dla osób poszukujących informacji o kwaterach agroturystycznych w Beskidzie Sądeckim (Krynica-Zdrój, Muszyna, Piwniczna-Zdrój, Rytro, Żegiestów-Zdrój, a także położona na granicy Pasma Radziejowej i Małych Pienin Szczawnica). Staramy się, aby informacje na naszej stronie były rzetelne i aktualne.

Nasz serwis stworzony został w dobrej wierze, ale zalecamy sprawdzanie informacji (np. telefonicznie lub mailowo) przed korzystaniem z danej kwatery agroturystycznej. Nie ponosimy odpowiedzialności za pośrednie lub bezpośrednie utraty zysku w wyniku korzystania z informacji umieszczonych w serwisie agro-beskidy.pl. Prawa autorskie względem materiałów umieszczonych na tej stronie internetowej należą do ich właścicieli. Ściąganie informacji z naszej strony internetowej jest dozwolone tylko do użytku własnego.

Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi dotyczące naszego serwisu. Uwagi prosimy kierować na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Administratorzy agro-beskidy.pl