LogowanieStatystyki

Użytkowników : 116
Pozycje : 6
Odsłon : 13414

Newsletter

Mailing 3Tanie noclegi

Chcesz skorzystać z tanich noclegów? Zapraszamy do Willi Trela oferującej komfortowe noclegi w Muszynie.

Gmina Chełmiec położona jest w północnej części powiatu nowosądeckiego. Jest to najludniejsza gmina wiejska w Polsce. Przez teren gminy przebiegają dwie drogi krajowe: Wadowice - Przemyśl, Krynica - Brzesko oraz linia kolejowa Chabówka - Nowy Sącz.


ATRAKCJE:

  • Z centrum Gminy biorą początek szlaki turystyczne we wszystkich kierunkach Sądecczyzny.
  • W gminie znajdują się liczne pomniki przyrody (m.in. lipa o obwodzie 5,67 m koło szkoły w Klęczanach), zabytki kultury i muzea (m.in. muzeum pamiątek i cmentarz legionowy z I wojny światowej w Marcinkowicach, kościół murowany pw. Wniebowzięcia NMP w Wielogłowach, zbudowany w 1318 roku, muzeum twórców ludowych im. ks. Edwarda Nitki w Paszynie).
  • Istnieje możliwość korzystania z tras konnych brzegiem Dunajca.
  • Liczne cykliczne imprezy kulturalne( m.in. Przegląd Kolęd i Pastorałek (styczeń, Paszyn), Konkurs Fotograficzny "Wakacje w obiektywie" (czerwiec)).
  • Na turystów czekają atrakcyjne miejsca do grzybobrania, wędkowania oraz uprawiania sportów na lotniach i paralotniach.

Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Chcą Państwo skorzystać z noclegów w innych obiektach niż gospodarstwa agroturystyczne? Zapraszamy do skorzystania z serwisu prezentującego noclegi w Krynicy.